kurumsal

CAMPATİK Dekoratif Resimli Panel Radyatör malzemesinin formülü, 2019 yılında yaklaşık iki yıllık ciddi bir AR-GE çalışması sonucunda hiçbir ürünün taklit edilmemesi prensibinden panel radyatörlerin dekoratif hale dönüşmesi nedenleri ve çözümleri üzerinde yapılan deneyler ile problemi kaynağında çözebileceğimiz prensibini benimsedik.

CAMPATİK tamamen doğal ve yerli üretimdir. Farklı türlerini geliştirmek için gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Bulduğumuz yeni ürünleri bu siteden sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

Dekoratif Panel Radyatörler yeni nesil bir ürün olan CAMPATİK bakır borulardan, cam, ve paslanmaz çelikten oluşmaktadır., istenen resimlerin basılabildiği, ergonomik bir yapıya sahip, dekoratif resimli panel radyatör malezemesidir.

Tasarım Patentine almış olduğumuz ürünler yurt dışında bulunmamaktadır.Bu sebeple ülkemize döviz kazandırmaktan onur duyarız.

VİZYONUMUZ

Teknik açıdan üst düzey donanıma ulaşmayı hedefleyen, ihtiyaç çözümlerinde her türlü bilgi birikimine sahip, bilimselliğe ulaşmada sınır tanımayan, paylaşım ve özveride üstün meziyetlere sahip, evrensel değerlere saygılı, toplam kalite yönetimi ilkelerini benimsemiş, sürekli gelişen, doğaya saygılı ürün çeşitleri üretmektir.